سفر ارزان به مراکش

به کشور زیبای مراکش ارزان سفر کنید

سفرمی
16 تیر 1397
0 دیدگاه
امتیاز این مطلب:
0 رای 0 / 5

با چند توصیه سفر ارزان به مراکش داشته باشید!

یکی از مقصد های ایده آل و مناسب جهت ارزان سفر کردن مراکش می باشد. هزینه اقامت شما در این کشور بسیار کم می باشد و از دیدن زیبایی های این کشور حتماً شگفت زده خواهید شد. اگر شما قبلاً به ترکیه سفر کرده باشید با سفر به این کشور متوجه شباهت های فراوان کشور مراکش با ترکیه خواهید شد. سفر به مراکش می تواند برای شما خیلی ارزان تر از سفر به ترکیه تمام شود. مراکش یکی از کشورهای تاریخی می باشد که می تواند یکی از مناسب ترین مقصدهای گردشگری برای تعطیلات شما باشد. هزینه بازدید از اماکن تاریخی، خوراک، اقامت روزانه گردشگران در مراکش کشور زیبای عربی روزانه حدوداً 40 دلار است. اگر قصد سفر ارزان به مراکش را دارید تا پایان مقاله همراه سفرمی باشید.

سفر به مراکش

اگر برای سفر خود بودجه کمی دارید و به دنبال کشورهای ارزان قیمت برای سفر خود می گردید بهتر است بدانید که مراکش یکی از این کشورها می باشد. شما می توانید سفر ارزان به مراکش داشته باشید . هزینه سفر به این کشور زیبا و شگفت انگیز بسیار متعادل و مناسب است. با بودجه کم نیز می توانید سفر دل انگیزی به این کشور داشته باشید. در ادامه برای شما اطلاعاتی در مورد اینکه به کشور زیبای مراکش ارزان سفر کنید جمع آوری کرده ایم.

چگونه به کشور زیبای مراکش ارزان سفر کنید؟

قبل از اینکه سفر خود را آغاز کنید بهتر است برخی از نکات را مورد توجه خود قرار دهید. یکی از این نکات زمان مناسب برای سفر و نکته بعدی کسب اطلاعاتی در رابطه با وضعیت آب و هوای کشور مقصد می باشد. فصل بهار و اوایل پاییز مناسب ترین زمان برای سفر به مراکش است. آب و هوای مراکش در این دو فصل دارای مطلوب ترین شرایط است. در این دو فصل نسیم ملایم و خنک می وزد. اما بهتر است سعی کنید در ماه های ژوئن و جولای به این کشور سفر نکنید، زیرا در این ماه گرمای هوا شدید است و ممکن است سفر ناخوشایندی را تجربه کنید. این کشور دارای آب و هوای قاره ای است یعنی در اکثر اوقات آب و هوای آن خشک می باشد و در فصل های تابستان نیز هوا بسیار گرم و خشک است. زمستان ها نیز در این کشور تاریخی نسبتاً سرد است. اما در پاییز و بهار هوا بسیار متعادل می باشد. بیشتر بارندگی ها در این کشور در فصل زمستان اتفاق می افتد. از آنجا که بیشترین بارندگی در این کشور در ماه نوامبر می باشد اگر بارندگی را دوست ندارید از سفر به مراکش در این ماه خودداری کنید.

آب و هوای مراکش

به کشور زیبای مراکش ارزان سفر کنید

هزینه کرایه اتاق دو تخته در این کشور 190 تا 125 هزار تومان است. برای ورود به موزه ها در این کشور نیز باید ورودی پرداخت کنید که هزینه ورودی برای هر فرد 3500 تا 18 هزار تومان می شود. در نهایت برای اینکه به کشور زیبای مراکش ارزان سفر کنید توصیه می شود غذاهای ارزان قیمت نیز سرو شوند که هزینه آن 12 تا 18 هزار تومان خواهد شد.

موزه های مراکش

مهمترین نکات برای اینکه به کشور زیبای مراکش ارزان سفر کنید

همچنین اگر بخواهید به کشور زیبای مراکش ارزان سفر کنید به شما توصیه می شود نکات مهمی که در این بخش برای شما آورده ایم رعایت کنید تا بتوانید در هزینه ها صرفه جویی کنید.

در بازارچه ها غذا بخورید

یکی از هزینه های سفر به مراکش هزینه خورد و خوراک در این کشور می باشد، برای سفر ارزان به مراکش و کاهش دادن هزینه های مربوط به خورد و خوراک بهتر است از غذاخوردن در رستوران های توریستی خودداری کنید و غذای خود را از بازارچه های محلی در مناطق تاریخی شهر خریداری کنید و غذاهای خیابانی بخورید .

در بازارچه های مراکش غذا بخورید

از قبل برای کرایه ماشین به توافق برسید

قبل از سوار تاکسی شدن بهتر است در مورد قیمت کرایه با راننده به توافق برسید. در این کشور تعداد زیادی از تاکسی ها نرخ مصوب و ثابت ندارند به همین دلیل بهتر است قبل از این که سوار تاکسی شوید سر قیمت کرایه تاکسی چانه بزنید.

از قبل برای کرایه ماشین به توافق برسید

استفاده از خدمات کوچ سرفینگ

شما می توانید برای سفر ارزان به مراکش با استفاده از سایت کوچ سرفینگ در کشور مراکش برای خود میزبانی پیدا کنید تا به صورت رایگان از شما پذیرایی کند. این میزبان می تواند در خانه خود مکانی برای اقامت شما ارائه دهد و برای سر زدن به مناطق و جاذبه های گردشگری مختلف شما را هدایت کند. البته تعداد افراد فعال در کوچ سرفینگ در این کشور بسیار کم می باشند.

استفاده از خدمات کوچ سرفینگ

لباس مناسب همراه خود ببرید

مراکش یکی از کشورهای توریستی است و دارای قوانین آزادانه تری می باشد؛ اما بهتر است مسافران این کشور به عرف جامعه ی اسلامی احترام بگذارند و لباس مناسب بپوشند تا در سفر خود به این کشور زیبا مجبور نشوند برای خرید لباس هزینه کنند و همچنین قادر باشید تا سفر ارزان به مراکش داشته باشید .

شما می توانید برای خرید بلیط هواپیما مراکش و رزرو هتل مراکش به سایت گردشگری سفرمی مراجعه نمایید.