• بلیط هواپیما اونور

هواپیمایی اونور

معرفی

هواپیمایی اونور

هواپیمایی اونور از حامل های کم هزینه ی ترکیه می باشد که در فرودگاه آتاتورک استانبول مستقر است. هواپیمایی اونور در چهاردهم ماه اپریل، سال ۱۹۹۲ تاسیس گردید. انور ایر امسال سالگرد بیست و چهارمین سال فعالیت خود را به عنوان شرکت پیشگام در صنعت هواپیمایی خصوصی ترکیه جشن گرفت.

در طول بیست و چهار سال گذشته، شرکت اونور ایر نقش مهمی را در توسعه ی بازار حمل و نقل هوایی ترکیه ایفا نموده است.

ارزان ترین نرخ رزرو بلیط هواپیما در سایت سفرمی

با وجود اینکه اونور ایر در یکی از چالش برانگیزترین و دوره ای ترین محیط های کسب و کاری فعال است، همواره برای غلبه بر هر نوع تنگناهای احتمالی و شرایط نامطلوب توسط کارکنان مجرب و خبره تلاش نموده است.

در طول تاریخ فعالیت، شرکت هواپیمایی اونور هر ساله به نحو قوی تری رشد نموده است و استانداردهای بخش خصوصی خطوط هواپیمایی کشور ترکیه را به واسطه ی تعیین اهداف خود در مراتب بالاتر، نه تنها برای خود بلکه همچنین برای منفعت تمام صنعت افزایش داده است.

بلیط هواپیما اونور

اونور ایر از زمان آزادسازی حمل و نقل هوایی داخلی ترکیه در سال ۲۰۰۳، شاهد توسعه ی سریع و چشم گیری بوده است. هواپیمایی اونور از طریق ترکیبی از پروازهای سیستمی و چارتری و نرخ های ارزان تر پرواز در مقایشه با ایرلاین های دیگر رشد فراوانی داشت.

در حال حاضر این ایرلاین دارای هزار و پانصد نفر پرسنل و سی فروند هواپیما از خانواده ی ایرباس است.

اونور ایر به چهارده مقصد مهم داخلی و بیش از صد و بیست مقصد بین المللی، به بیست و پنج کشور دنیا پرواز دارد. از سال ۱۹۹۲ هواپیمایی اونور هشتاد و پنج میلیون مسافر را با امنیت کامل حمل کرده است.

تاریخچه

شرکت هواپیمایی اونور در تاریخ چهارده اپریل سال 1992 تاسیس گردید و اولین پرواز خود را در تاریخ 14 ماه می سال 1992 به فرودگاه ارکان در جمهوری شمالی قبرس با هواپیمای ایرباس مدل آ. 320 برقرار کرد. متعاقبا، هواپیمایی اونور ناوگان خود را با خریداری دومین هواپیما  در ماه جولای سال 1992، سومین هواپیما  در ماه دسامبر سال 1992 و چهارمین هواپیما  در ماه اپریل سال 1993، گسترش داد. در سال 1994 هواپیمایی اونور تعداد مسافران خود را به واسطه ی همکاری با یکی از شرکت های پیشرو در حوزه ی گردشگری، « تِن تور » (Ten Tour)، افزایش داد. به منظور پاسخگویی به میزان تقاضا، در ماه اپریل سال 1995، اونور ایر هواپیمای پنجم و ششم را نیز به ناوگان خود اضافه نمود. این هواپیماها نیز از خانواده ی ایرباس، مدل آ. 320 بود. در ماه جولای سال 1995 یک فروند هواپیمای دیگر به ناوگان اونور ایر افزوده شد. ایرلاین بی وقفه در حال رشد بود و در سال 1995 با 9 فروند هواپیما، هزار و پانصد و پنجاه و شش صندلی و پانصد و دوازده نفر پرسنل (در ابتدای آغاز به فعالیت 150 نفر پرسنل)، فعال بود.

پس از افزایش بیشتر تقاضا توسط شرکت گردشگری « تِن تور » در سال 1996 سه فروند دیگر هواپیما از خانواده ی ایرباس با مدل آ. 320، که دارای تعداد ظرفیت بیشتری مسافر است، به ناوگان خود افزود. در همان سال مجدد دو فروند دیگر هواپیمای ایرباس مدل آ. 300 به ناوگان خود افزود و تعداد ظرفیت صندلی و در عین حال تعداد مسافران آن افزایش یافتند.

اونور ایر به رشد خود ادامه داده و در سال 1997 از شرکت سابق امریکایی مک دانل داگلاس 5 فروند هواپیمای ام. دی. 88 و یک فروند آ. 300 اجاره کرد.

شرکت هواپیمایی اونور در ابتدای سال 1997 با دارا بودن 16 فروند هواپیما، 3.503 ظرفیت صندلی، 912 نیروی انسانی به جزئی حائز اهمیتی در اقتصاد و دنیای کسب و کار صنعت هواپیمایی ترکیه تبدیل گردید.

با وجود اینکه شرکت هواپیمایی اونورایر نوپا به حساب می آمد، در سال 1997 تخصص لازم برای ارائه ی مشاوره ی فنی و خدماتی در خصوص هواپیماهای ایرباس مدل آ. 320 به شرکت های هواپیمایی دیگر کسب نمود.

در اوایل سال 1988 هواپیمایی اونور همانند شرکت های دیگر به علت مشکلات اقتصادی و اجتماعی که دولت ترکیه با آن مواجه شد، مجبور به کوچک تر نمودن شرکت خود کرد. با توجه به رکود اقتصادی در سال 1998، هواپیمایی اونور مجبور به کاهش هواپیماهای ناوگان خود تا 13 فروند و در سال 1999 تا 9 فروند شد.

هدف هواپیمایی اونور از کاهش تعداد هواپیماها، به عنوان شرکت پیشرو در صنعت هواپیمایی، رهایی از بحران اقتصادی بود. نتیجتا مجبور به قرض دادن تیم پروازی خود به شرکت های خارجی شد و زمانی که دوره ی حج آغاز شد، با حداقل زیان از دوره ی رکود رهایی یافت و در سال 2000 مجدداً آغاز به رشد نمود. به لطف اقدامات صورت گرفته به موقع، هواپیمایی اونور فعالیت خود را به عنوان بزرگ ترین شرکت هواپیمایی خصوصی در ترکیه دوباره از سر گرفت و با اضافه نمودن دو فروند هواپیمای ایرباس مدل آ. 300 به ناوگان خود در سال 2000، تعداد هواپیماها را به 11 فروند افزایش داد و ظرفیت تعداد صندلی های آن به دو هزار و پانصد و شصت عدد رسید. در ماه نوامبر سال 2011 یک فروند دیگر هواپیمای ایرباس آ.300 به ناوگان هواپیمایی اضافه گردید و شرکت اونور ایر با 12 فروند هواپیما و دو هزار و هشتصد و هشتاد و سه صندلی به مسافران خود خدمات پروازی ارائه می داد.

شرکت هواپیمایی اونور رشد پایدار خود را همواره ادامه داد و تعداد هواپیماهای ناوگان خود را در سال 2004 به 14 فروند و پس از آن به طور متوالی به 20 ، 24 و سپس به 28 فروند رساند. شرکت در سال 2006 تعداد هواپیماهای ناوگان خود را به 31 فروند رساند.

در حال حاضر ناوگان شرکت هواپیمایی اونور دارای 29 فروند هواپیمای ایرباس می باشد و به بهترین نحو به مسافران خود خدمات پرواز ارائه می دهد.

ناوگان

ایرباس A320

9 فروند

ظرفیت 180 نفر

بلیط هواپیما اونور بلیط هواپیما اونور

ایرباس A321

7 فروند

 • 3 فروند 220 نفر
 • 2 فروند 219 نفر
 • 1 فروند 240 نفر
 • 1 فروند 196 نفر
بلیط هواپیما اونور بلیط هواپیما اونور

ایرباس A330

9 فروند

 • 1 فروند 358 نفر
 • 2 فروند 307 نفر
 • 2 فروند 306 نفر
 • 2 فروند 303 نفر
 • 1 فروند 300 نفر
 • 1 فروند 237 نفر
بلیط هواپیما اونور بلیط هواپیما اونور

غذا

کیترینگ

انواع غذا و نوشیدنی های گرم و سرد، از قبیل نوشابه و آبمیوه، چای و قهوه، شیرینی، ساندویچ، و غذاهای متنوع در پروازهای هواپیمایی اونور به مسافرین ارائه می گردد. قابلیت رزرو غذا به صورت آنلاین نیز امکان پذیر است.

بلیط هواپیما اونور

همچنین اونور ایر این امکان را برای مسافرین خود فراهم نموده تا در طول پرواز در صورت تمایل از منوی کافه تریای اونور غذا و یا نوشیدنی مدنظر را خریداری نمایند.

بلیط هواپیما اونور

علاوه بر این ها مسافران می توانند از طریق وب سایت هواپیمایی اونور غذا و نوشیدنی مورد علاقه ی خود را که در بسته های پرواز موجود است خریداری نمایند تا در طول پرواز از آن ها پذیرایی شود.

مسافران می توانند با قیمت مقرون به صرفه ای از خدمات مشمول بسته های غذایی اونور بهره مند گردند. مسافران برای سفارش غذای مورد علاقه ی خود باید 36 ساعت پیش از زمان پرواز به سایت اونور ایر مراجعه نمایند.

بلیط هواپیما اونور

شبکه پروازی

مقاصد پروازی اونور ایر

اونور ایر از فرودگاه آتاتورک استانبول به 14 مقصد داخلی پرواز دارد که این مقاصد از قبیل:

آدانا، آنتالیا، بدروم، دیاربکر، غازی عنتاب، الازیغ، ازمیر، قیصریه/ کایسری، مالاتیا، سامسون، شانلی اورفا، ترابزون، دالامان، ارجان می باشند.

همچنین به 8 مقصد بین المللی از قبیل آمستردام، برلین، دوسلدورف، اربیل، لفکوسا، نالچیک، اودسا، و پاریس نیز پرواز دارد.

اونور ایر از سال 2011 با جا به جایی 16 میلیون مسافر به اولین هواپیمای خصوصی از نظر تعداد مسافر بدل گشت.

بلیط هواپیما اونور

پرواز های سیستمی اونور ایر نیز به مقاصد زیر برقرار هستند:

آسیا

ایران

 • اصفهان – فرودگاه بین المللی اصفهان
 • تبریز – فرودگاه بین المللی تبریز
 • تهران – فرودگاه بین المللی امام خمینی

آذربایجان

 • نخجوان – فرودگاه بین المللی نخجوان

عراق

 • اربیل – فرودگاه بین المللی اربیل

اروپا

اتریش

 • وین – فرودگاه بین المللی وین

فرانسه

 • پاریس – فرودگاه شارل دوگل پاریس

آلمان

 • برلین – فرودگاه تگل
 • دوسلدورف – فرودگاه دوسلدورف
 • فرانکفورت – فرودگاه فرانکفورت
 • مونیخ – فرودگاه مونیخ
 • نورنبرگ – فرودگاه نورنبرگ (فصلی)
 • مونستر – فرودگاه بین المللی مونستر اوسنابروک
 • اشتوتگارت – فرودگاه اشتوتگارت

هلند

 • آمستردام – فرودگاه آمستردام

روسیه

 • چلیابینسک – فرودگاه  Balandino (آغاز پرواز از 29 آوریل 2017)
 • گروزنی – فرودگاه گروزنی

مسکو

 • فرودگاه بین المللی شرمتیوو
 • فرودگاه بین المللی ژوکوفسکی (شروع 2017 مه 2)
 • نالچیک – فرودگاه  Nalchik
 • سامارا – فرودگاه Kurumoch (آغاز پرواز از 3 مه 2017)
 • ولگوگراد – فرودگاه Gumrak (آغاز پرواز از 3 مه 2017)
 • یکاترینبورگ – فرودگاه Koltsovo (آغاز پرواز از 2017 28 آوریل)

اکراین

 • اودسا – فرودگاه بین المللی اودسا

اطلاعات تماس

آدرس دفتر مرکزی در استانبول ترکیه

فرودگاه آتاتورک، ورودی بی.، یشیل کوی، استانبول

 

شماره تماس:

87 66 468 212 90+

87 66 468 212 90+

فکس:

13 66 468 212 90+

 

پست الکترونیک

روابط مشتری:crm@onurair.com

ارتباطات: yzengin@onurair.com

آدرس سایت: http://www.onurair.com

امتیازدهی به ایرلاین اونور

نظافت

امتیاز 5.0 از 5

کترینگ

امتیاز 3.0 از 5

به موقع انجام شدن پرواز

امتیاز 2.0 از 5

برخورد مهماندار

امتیاز 5.0 از 5

رضایتمندی از شرکت هواپیمایی

امتیاز 4.0 از 5

میانگین امتیاز هواپیمایی

امتیاز 3.8 از 5/ 5 رای

شما هم می توانید در مورد این ایرلاین نظر بدهید.

برای ثبت امتیاز نیازی به ثبت نام نیست.

نظافت

امتیاز 5.0 از 5

کترینگ

امتیاز 3.0 از 5

به موقع انجام شدن پرواز

امتیاز 2.0 از 5

برخورد مهماندار

امتیاز 5.0 از 5

رضایتمندی از شرکت هواپیمایی

امتیاز 4.0 از 5
امتیاز دهید
3.8 از 5
5
هنوز نظری ثبت نشده است

دیدگاه ها

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند

نام:
ایمیل:
دیدگاه:

سفرمی معتبر ترین سامانه خرید بلیط هواپیما چارتری و سیستمی خرید بلیط قطار و رزرو هتل با گارانتی ارزان ترین قیمت و پشتیبانی 24 ساعته پاسخگوی تمامی نیاز های شما است تا سفری لذت بخش و با خیالی آسوده را تجربه کنید. سایت سفرمی ارزان ترین نرخ خرید بلیط هواپیما داخلی و خارجی خرید بلیط قطار تمامی مسیر ها و رزرو هتل در سراسر کشور را با قیمتی مناسب و به آسانی چند کلیک را برای شما فراهم کرده است. سفرمی با هدف ارائه خدمات گردشگری به روشی آسان، ارزان و بدون دردسر و با استفاده از تیمی حرفه‌ای و به کارگیری دانش به روز صنعت توریسم و گردشگری، از سال 1394 فعالیتش را آغاز کرد و تا کنون موفق به ارائه خدمات به صد ها هزار مشتری و جلب رضایت کامل آنها شده ایم. هم اکنون می توانید با خرید بلیط هواپیما بلیط قطار رزرو هتل و رزرو تور به جمع مشتریان سفرمی بپیوندید و از تخفیف های ویژه ما بهرمند شوید.