• بلیط هواپیما اطلس گلوبال

هواپیمایی اطلس گلوبال

معرفی

 معرفی هواپیمایی اطلس گلوبال

ارزان ترین نرخ رزرو بلیط هواپیما در سایت سفرمی

اطلس گلوبال ابتدا با نام اطلس جت در ۱۴ مارس سال ۲۰۰۱ در ترکیه تاسیس شد و اولین پرواز خود را در اول ژوئن سال ۲۰۰۱ به انجام رسانید. در ماه آوریل سال ۲۰۰۴ گروه ای تی اس ۵۰ درصد از سهام شرکت گردشگری اوگر(Öger) را به دست آورد و بعد در فوریه ی سال 2006 باقی مانده ی آن را نیز گرفت و مراد ارسوی (Murat Ersoy) به عنوان رئیس شرکت هواپیمایی مسئولیت آن را بر عهده گرفت.

بلیط هواپیما اطلس گلوبال

شرکت اطلس جت در سال ۲۰۰۴ با هدف ارائه ی استانداردهای بین المللی کیفیت و راحتی در سفر به مسافران، آغاز به فعالیت در زمینه ی پروازهای سیستمی داخلی و بین المللی کرد. شرکت تحت رهبری و نظارت مراد ارسوی خیلی زود به عنوان یک نام تجاری معتبر در ترکیه و سراسر جهان شناخته شد. در سال ۲۰۱۵ شرکت اطلس جت تصمیم گرفت که از آن پس با نام اطلس گلوبال به فعالیت خود ادامه دهد و به گسترش شبکه ی پروازی بین المللی خود تحت شعار جدید “جهانی فراتر از رویاها” بپردازد. شرکت اطلس گلوبال این بار راحتی و کیفیت سفرهای خود را در سطح ملی معرفی کرد.

بلیط هواپیما اطلس گلوبال

اطلس گلوبال اولین شرکت هواپیمایی است که خدمات پرواز به همراه اتوبوس  را به منظور راحتی مسافران ارائه داده و در بیشتر شهرهایی که پروازهای سیستمی اش را ترتیب می دهد، فرودگاه های زیبا و خصوصی تاسیس کرده است. این شرکت همچنین برای مسافران بین المللی خود در سراسر جهان، به لطف توافق با بیش از 70 شرکت هواپیمایی خارجی، پروازهای غیرمستقیم در نظر گرفته است.

تاریخچه

اطلس گلوبال در ابتدا تنها با 2 فروند هواپیما فعالیت خود را آغاز کرد؛ اما امروز یک ناوگان جهانی متشکل از هواپیماهای مسافربری ایرباس A319، A320 و A321 دارد که در شبکه ی پروازهای سیستمی در سراسر ترکیه، قبرس شمالی، خاورمیانه، اروپا و آسیا فعالیت می کنند. اطلس گلوبال در تمامی پروازهایش بلیط های اکانومی پلاس را با قیمت بسیار مناسب و با مزایایی عالی در اختیار مسافران قرار می دهد. این مزایا نظیر اتاق استراحت 30 اینچی، غذاها و نوشیدنی های فوق العاده، خدمات اعلام حضور و انتخاب صندلی اختصاصی به صورت آنلاین و عدم محدودیت در حمل بار می باشد.

مسافران اطلس گلوبال همچنین این فرصت را در اختیار دارند که در یک هواپیمای کلاس تجاری که در طول سفر مزایای بسیاری را برایشان فراهم می آورد، از پروازشان لذت ببرند. هواپیماهای کلاس تجاری به گونه ای طراحی شده اند که مسافران می توانند در اتاق های استراحت 37 اینچی روی صندلی های پهن و چرمی که مختص این پروازها تعبیه شده اند بنشینند. آنها همچنین از مزایایی چون پذیرایی عالی و سفره های مملو از غذاهای گرم و خوشمزه و نوشیدنی های مختلف و نیز خدمات ویژه مانند: اولویت بندی چمدان ها، چک این، استفاده از سالن و نقل و انتقال افراد مهم در فرودگاه آتاترک استانبول بهره مند می گردند.

بلیط هواپیما اطلس گلوبال

اطلس گلوبال از مهمانانی که قصد سفر به مقاصد دور با پروازهایی به مدت 3 ساعت یا بیشتر، به داخل یا خارج از استانبول را دارند، استقبال نموده و خوش آمد می گوید.  همچنین با یک سرآشپز مخصوص در طول سفر از آنها پذیرایی می کند. این سرآشپزها طیف وسیعی از بشقاب هایی که با غذاهای ویژه به سبک جذاب و ماهرانه ای آراسته شده اند، به مسافران تقدیم می کنند؛ به تک تک مهمانان توجه فردی نشان داده و قطعا اطمینان حاصل خواهند کرد که هرکس در طول سفر غذای مورد علاقه اش را میل  کرده و سفری لذت بخش را تجربه می کند. آشپزها غذاهای روزانه را ارائه می دهند و انواع غذاهای ترکی و بین المللی را با سلیقه ی شخصی و منحصر به فرد برای مسافران اماده می کنند. آنها بعضی از غذاها را  در طول پرواز شخصا و به نام خود تهیه می کنند مانند: دسر سرآشپز.

بلیط هواپیما اطلس گلوبال

از آن حیث که نیازهای فزاینده ی بخش حمل و نقل هوایی همواره به سرعت در حال رشد هستند، شرکت اطلس گلوبال برای پاسخگویی به این نیازها علاوه بر خدمات هواپیمایی خود، یک مرکز آموزشی به منظور آموزش خدمه ی کابین و خلبانان حرفه ای تحت عنوان “آکادمی پرواز اقیانوس اطلس” تاسیس کرده است.

این شرکت همچنین یک تیم فوق حرفه ای متشکل از مهندسین و تکنسین های متخصص و تحصیل کرده تشکلیل داده است؛ شمار کارکنان این شرکت به بیش از 480 نفر می رسد که خدماتی از قبیل نگهداری و تعمیر هواپیما را مطابق با قوانین و مقررات بین المللی شرکت های هواپیمایی دیگر، علاوه بر اطلس گلوبال ارائه می دهند. شرکت خدماتی حمل و نقل هوایی جت ساپورت که توسط اطلس گلوبال پایه گذاری شد، با ارائه ی چندین نمایندگی مطابق با استاندارهای بین المللی در زمینه ی نظارت و مدیریت خدمات از جمله انواع مجوز پرواز، خدمات سوخت، هماهنگی های لازم جهت بررسی های زمینی، اجاره ی هواپیما، برنامه ریزی پرواز و امر مهم سرپرستی خدمات هواپیمایی کشوری در سراسر جهان از سال 2010 فعالیت می کند.

اطلس گلوبال درک خلاقانه ای از خدمات مورد نیاز برای مشتریان را برای بخش حمل و نقل هوایی ترکیه به ارمغان آورده است.

اطلس گلوبال می کوشد تا در حین ارائه ی خدمات، استانداردهای بالای کیفیت سرویس دهی خود را همراه با سرمایه گذاری در فن آوری های جدید حفظ کند و در عین حال به گسترش شبکه ی پروازی خویش نیز می پردازد.

ناوگان

ایرباس A319

1  فروند

حداکثر وزن برخاست: 68000 کیلوگرم

فاصله نوک دو بال: ۳۴.۱ متر

طول: 33.8 متر

ارتفاع: 11.76 متر

بیشینه سرعت: ۸۷۰ کیلومتر بر ساعت

حداکثر برد پروازی: 6500 کیلومتر

ظرفیت مسافر: بیزینس کلاس 8 نفر، اکانومی 126 نفر

بلیط هواپیما اطلس گلوبال بلیط هواپیما اطلس گلوبال

ایرباس A320

9 فروند

حداکثر وزن برخاست: 73500 کیلوگرم

فاصله نوک دو بال: ۳۴.۱ متر

طول: 37.5 متر

ارتفاع: 12.10 متر

بیشینه سرعت: 870 کیلومتر بر ساعت

حداکثر برد پروازی: 5900 کیلومتر

ظرفیت مسافر: بیزینس کلاس 8 نفر، اکانومی 156 نفر

بلیط هواپیما اطلس گلوبال بلیط هواپیما اطلس گلوبال

ایرباس A321

در مجموع 17 فروند

حداکثر وزن برخاست: 89000 کیلوگرم

فاصله نوک دو بال: ۳۴.۱ متر

طول: 44.5 متر

ارتفاع: 11.75 متر

بیشینه سرعت: 900 کیلومتر بر ساعت

حداکثر برد پروازی: 5600 کیلومتر

ظرفیت مسافر:

9 فروند: بیزینس کلاس 12 نفر، اکانومی 192 نفر

5 فروند: 216 نفر

1 فروند: بیزینس کلاس 10 نفر، اکانومی 192 نفر

1 فروند: بیزینس کلاس 8 نفر، اکانومی 189 نفر

1 فروند: بیزینس کلاس 8 نفر، اکانومی 192 نفر

با ارتفاع 12.10 متر

بلیط هواپیما اطلس گلوبال بلیط هواپیما اطلس گلوبال

غذا

وعده های غذایی ویژه ای که می توانید در طول پرواز سفارش دهید چیست؟

بار دیگر اطلس جت در صدر قرار می گیرد. اطلس گلوبال با ارائه ی پنج میان وعده ی غذایی مختلف تمام خواسته های تغذیه ی مهمانان را به نحو احسن برآورده می کند. اطلس گلوبال که از روز اول تاسیس خود در حال توسعه و پیشرو، در مقایسه با دیگر خطوط هواپیمایی خصوصی ترکیه بوده است، اکنون با استفاده از استاندارهای مناسب، گزینه های انتخاب غذاهایش را غنی ساخته است.

بلیط هواپیما اطلس گلوبال

از این پس، مسافران اطلس گلوبال می توانند بدون در نظر گرفتن بعد مسافت و طولانی بودن یا کوتاه بودن سفر و در هر سه کلاس متفاوت پروازها، از میان سه نوع میان وعده ی مختلف یکی را به انتخاب خود سفارش دهند. این سه میان وعده شامل ساندویچ ماهی تن، ساندویچ سیب زمینی و ساندویچ پنیر می شود که در طول پرواز به مسافران عرضه می شود. اطلس گلوبال به گونه ای وعده های غذایی را ارائه می دهد که همه ی مسافران متوجه می شوند، این شرکت از سلایق و نیازهای متفاوت مردم که مدام در حال تغییر هستند، آگاه است.

بلیط هواپیما اطلس گلوبال

مسافران ما می توانند وعده های غذایی ویژه را با توجه به عادات غذایی، بیماری های مرتبط با رژیم غذایی مخصوص و یا سلیقه ی شخصی شان انتخاب کرده و سفارش دهند. وعده های غذایی ویژه باید تا 48 ساعت قبل از پروازهایی که از استانبول بلند می شوند و 54 ساعت پیش از پروازهای بین المللی توسط مسافران سفارش داده شوند.

بلیط هواپیما اطلس گلوبال بلیط هواپیما اطلس گلوبال

لیست وعده های غذایی به ترتیب زیر است:

LFML: وعده ی غذایی کم چرب و کم کلسترول

AVML: وعده ی غذایی کم سدیم و بدون نمک

LCML: وعده ی غذایی کم کالری

BBML: غذای مخصوص نوزاد و بچه

FBML: سینی میوه

VLML: وعده غذایی گیاه خواران

DBML: وعده ی غذایی مخصوص افراد دیابتی

SFML: وعده غذایی دریایی

VGML: وعده غذایی گیاهی (غیر لبنی)

MOML: وعده غذایی مخصوص مسلمانان

NLML: وعده غذایی بدون لاکتوز

CHML: وعده غذایی کودکان

BLML: وعده غذایی ملایم و مطلوب

KSML: وعده غذایی کوشر

RVML: وعده غذایی گیاهی خام

VOML: وعده غذایی گیاهی شرقی

VJML: وعده غذایی گیاهی جینی

بلیط هواپیما اطلس گلوبال بلیط هواپیما اطلس گلوبال بلیط هواپیما اطلس گلوبال

شبکه پروازی

بلیط هواپیما اطلس گلوبال

اطلاعات تماس

به منظور هرگونه اطلاعات مربوط به روند پرواز 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته با ما تماس بگیرید:

90-8502220000+

دفاتر مرکزی اطلس گلوبال:

شنلیک کوی. یشیل کوی. پلاک 9 ای.فلوریا.

بکیرکوی/ استانبول/ ترکیه

شماره تماس:

90-2126632000+

فکس:

90-2126632751+

شماره تماس تهران

 دفتر فرودگاه بین المللی امام خمینی:
42 549

دفتر مرکزی تهران:
خیابان فرشته، خیابان بیدار، برج جم، طبقه 5، واحد 25
شماره تماس: 25746

پست الکترونیک:

روابط عمومی: publicrelations@atlasglb.com

روابط مشتری: customer@atlasglb.com

اطلس مایلز: atlasmiles@atlasglb.com

عمومی: info@atlasglb.com

آدرس سایت:https://www.atlasglb.com/

امتیازدهی به ایرلاین اطلس گلوبال

نظافت

امتیاز 3.3 از 5

کترینگ

امتیاز 3.1 از 5

به موقع انجام شدن پرواز

امتیاز 3.6 از 5

برخورد مهماندار

امتیاز 3.0 از 5

رضایتمندی از شرکت هواپیمایی

امتیاز 2.7 از 5

میانگین امتیاز هواپیمایی

امتیاز 3.2 از 5/ 71 رای

شما هم می توانید در مورد این ایرلاین نظر بدهید.

برای ثبت امتیاز نیازی به ثبت نام نیست.

نظافت

امتیاز 3.3 از 5

کترینگ

امتیاز 3.1 از 5

به موقع انجام شدن پرواز

امتیاز 3.6 از 5

برخورد مهماندار

امتیاز 3.0 از 5

رضایتمندی از شرکت هواپیمایی

امتیاز 2.7 از 5
امتیاز دهید
3.2 از 5
71
2 نظر

دیدگاه ها (2 نظر)

ستاره
در روز 1397/6/18 گفته است:

با سلام ما 4 شهریور تا 8 شهریور تور بلگراد رفتیم که رفت و برگشتمون با این ایرلاین بود و اطلس گلوبال فوق العاده ایرلاین بی مسئولیت و بی کیفیتیه اولین نکته اینه که خیلی راحت چمدون شما رو گم می کنه و در کمال بی مسئولیتی میگه گم شده چیکار کنیم و سفر شمارو از بین میبره اطلس گلوبال بدترین هواپیماییه که به عمرم میتونستم سوار شم فوق العاده بی کیفیت بی مسئولیت و بی عرضه است حتی عرضه رسوندن چمدون به مسافر رو نداره چه برسه به چیزای دیگه ادم با اسب الاغ سفر کنه بهتر از این ایرلاینه.

بانو
در روز 1397/4/30 گفته است:

سلام . متاسفانه نظافت و کترینگ و برخورد مهمانداران بسیار بد میباشد بخصوص برخورد بعضی از مهمانداران . متاسفم برای این شرکت که اعتبار خودش را با استخدام این قبیل مهمانداران که حتی از انجام وظیفه اصلی خود عاجزند . بخطر میاندازد .

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز با * علامت‌گذاری شده‌اند

نام:
ایمیل:
دیدگاه:

سفرمی معتبر ترین سامانه خرید بلیط هواپیما چارتری و سیستمی خرید بلیط قطار و رزرو هتل با گارانتی ارزان ترین قیمت و پشتیبانی 24 ساعته پاسخگوی تمامی نیاز های شما است تا سفری لذت بخش و با خیالی آسوده را تجربه کنید. سایت سفرمی ارزان ترین نرخ خرید بلیط هواپیما داخلی و خارجی خرید بلیط قطار تمامی مسیر ها و رزرو هتل در سراسر کشور را با قیمتی مناسب و به آسانی چند کلیک را برای شما فراهم کرده است. سفرمی با هدف ارائه خدمات گردشگری به روشی آسان، ارزان و بدون دردسر و با استفاده از تیمی حرفه‌ای و به کارگیری دانش به روز صنعت توریسم و گردشگری، از سال 1394 فعالیتش را آغاز کرد و تا کنون موفق به ارائه خدمات به صد ها هزار مشتری و جلب رضایت کامل آنها شده ایم. هم اکنون می توانید با خرید بلیط هواپیما بلیط قطار رزرو هتل و رزرو تور به جمع مشتریان سفرمی بپیوندید و از تخفیف های ویژه ما بهرمند شوید.