بلیط هواپیما اقساطی سفرمی

امروز سفر کن فردا پرداخت کن!

بلیط هواپیما، هتل، تور، بلیط اتوبوس و قطار خود را قسطی بخرید

از SIT چه میدانید؟

SIT مخفف Safarme Installment Travel یا همان سفرهای اقساطی سفرمی است. در طرح سیت ( SIT ) که با همکاری ایران رنتر در حال اجراست، مشتریان سفرمی بدون هیچ پیش پرداختی می توانند بلیط هواپیما داخلی و خارجی، هتل داخلی و خارجی، بلیط قطار، بلیط اتوبوس و یا تور خریداری کنند و هزینه آن را از ۳ ماه الی یکسال پرداخت نمایند. در حال حاضر طرح سفرهای اقساطی بعد از گذراندن دوره تست و استقبال عمومی مردم به مرحله اجرایی در اشل میلیونی رسیده است.

دلیل پیدایش SIT

ایده طرح سیت و پیاده سازی سفرهای اقساطی از فروردین سال ۹۷ با تغییر و گران شدن پروازها و هتل ها و قطار و اتوبوس شکل گرفت. برای جلوگیری از خالی ماندن سفر در زندگی مردم و همچنین آسان سازی گردشگری، مجموعه سفرمی با ایران رنتر بررسی و تحلیل این طرح را آغاز کرده و در نهایت به همکاری مشترک رسید.

رزرو هتل اقساطی

نحوه خرید اقساط خدمات سفر چگونه است؟

برای خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل به صورت اقساطی از سفرمی باید در داخل سایت پرواز، هتل، قطار و یا تور مورد نظر خود را انتخاب کنید. سپس به سایت ایران رنتر رفته و فرم درخواست خود را تکمیل نمایید. بعد از درخواست مخاطب از طرف سایت ایران رنتر کد تخفیفی معادل تمام هزینه به مسافر داده می شود و مسافر می تواند در هنگام خرید کد تخفیف را وارد نماید. لازم به ذکر است که برای فعال شدن کد تخفیف نیاز به ثبت نام در سایت سفرمی می باشد. در طرح خرید اقساطی سفر (SIT) هیچ محدودیتی در انتخاب هتل و بلیط هواپیما و بلیط قطار و اتوبوس وجود ندارد. مشتریان می توانند از میان بیش از 600 هتل داخلی و 500 هزار هتل خارجی و همینطور تمامی ایرلاین های موجود و قطارها و اتوبوس ها خرید خود را انجام دهند.
در خرید اقساطی مانند خرید های عادی در باشگاه مشتریان سفرمی نیز عضو خواهید شد و از خدمات آن بهره می برید.

رزرو تور اقساطی

شما میتوانید از طریق لینک زیر مبلغ و نحوه اقساط خود را رویت نمایید:

رزرو اقساطی