قطار اکونومی فدک

قطار اکونومی فدک و خدمات آن

سفرمی
7 مهر 1397
0 دیدگاه
امتیاز این مطلب:
138 رای 4.45 / 5

قطار اکونومی فدک

قطار 5 ستاره فدک، قطاری لوکس و مجلل است که دارای چندین کلاس متفاوت می باشد. یکی از این کلاس ها، قطار اکونومی فدک می باشد که امکانات بسیار مناسبی را به مسافران عرضه می کند. قطار فدک با سرعت 200 کیلومتر بر ساعت مسیرهای تهران-مشهد، قم-مشهد، تهران-شیراز و تهران-اهواز را می پیماید و در طول سفر آرامش و آسایشی مثال زدنی برای مسافران به ارمغان می آورد.

قطار اکونومی فدک

همراه مجله گردشگری سفرمی باشید تا با قطار اکونومی فدک و امکانات آن بیشتر آشنا شوید.

امکانات قطار اکونومی فدک

مسافرانی که بلیط قطار اکونومی فدک را خریداری می نمایند با سطح مناسب و درجه یکی از خدمات در این قطار مواجه می شوند. مسافران می توانند در طول سفر خود از لوازم خواب ویژه با حجم کمی که برای هر نفر داخل کوپه ها قرار داده شده استفاده نموده و خوابی آرام را تجربه کنند. کلیه اقلام این سرویس خواب به صورت روزانه شستشو می شود تا برای سفر بعدی و مسافران جدید آماده باشند. مسافران می توانند درون کوپه های خود علاوه بر استراحت، با وجود سیستم صوتی و تصویری پیشرفته به تماشای تلویزیون و یا پخش موسیقی بپزدازند. همچنین می توانند از وضعیت آب و هوا و موقعیت مکانی باخبر شوند و در صورت لزوم با سیستم احظار در هر ساعت از شبانه روز درخواست خود را به مهماندار عنوان کنند.

مهمانداران قطار اکونومی فدک در صورت درخواست مسافر، ویلچر برای جابجایی در ایستگاه و قطار به مسافران کم توان و یا دارای معلولیت ارائه می کنند. همچنین مسافرانی که دارای کودک زیر دو سال می باشند می توانند از مهمانداران این قطار درخواست گهواره نمایند .

قطار اکونومی فدک

پذیرایی در قطار اکونومی فدک

پذیرایی در قطار اکونومی فدک توسط مهمانداران آموزش دیده به خوبی صورت می گیرد. مسافران می توانند در طول سفر خود از مهمانداران قطار درخواست نوشیدنی گرم مانند چای و نسکافه کنند. همچنین بر حسب ساعت حرکت قطار وعده ناهار و یا شام به صورت غذای سبک برای مسافران این قطار عرضه می شود.

خرید بلیط قطار اکونومی فدک

شما میتوانید برای خرید بلیط قطار اکونومی فدک در مسیرهای تهران-مشهد، قم-مشهد، تهران-شیراز و تهران-اهواز به سایت سفرمی مراجعه نموده و با انتخاب مبدا و مقصد، تاریخ رفت، تعداد بلیط و .. قطار فدک را انتخاب نموده و از امکانات عالی این قطار 5 ستاره استفاده کنید. قطار ویژه فدک و قطار بیزینس فدک نیز جزو کلاس های دیگر این قطار می باشند که بسته به هزینه ی آن امکانات متفاوتی را به مسافران عرضه می کنند.